قالیشویی در تجریش :از قالیشویی تهران بخواهید کد مجاز اتحادیه930111

فقط کافیست ساکت هر منطقه میدان تجریش باشید و برای قالیشویی در تجریش پرس و جو کنید! با شماره ۰۹۱۲۱۹۷۹۱۶۳ تماس بگیرید که ما نزدیکترین و بهترین قالیشویی در تهران با شما همراه خواهیم بود.

15درصد-تخفیف

بهترین قالیشویی در میدان تجریش هستیم؟

بهترین قالیشویی از نظر ما که دست اندکار تمامی خدمات قالیشویی و نظافت و رفوگری فرش های مردم هستیم ویژگی های زیر را داراست:

 • تجهیزات پیشرفته در کارخانه قالیشویی اختصاصی خود داریم.

 • 30 سال است که خدمت رسان قالیشویی مردم هستیم و تبحهر و تجربه مهارت کامل داریم

 • قالیشویی مجاز و قانونی هستیم . از اتحادیه استعلام بگیرید کد: 930111

 • قالیشویی مجاز تجریش و قانونی بودنمان یعنی کاملا بهداشتی و اصولی و اسلامی فرش می شوریم.

 • به شما برای شستشوی فرش هایتان ضمانتنامه و گارانتی رسمی می دهیم که مشکل و ایرادی در فرش هایتان پیش نیاید.

 • همچنین فاکتور رسمی می دهیم که قیمت پرت و پلا خدمت مشتریان تجریش ارائه نکرده باشیم و اگر مثلا مبلغ زیاد گفته باشیم بتوانید از طریق مراجع ذیربط پیگیری کنید.

 • بهترین خروجی شستشو و ارزانترین قیمت قالیشویی مجاز تجریش را خدمتتان ارائه می دهیم.

 • اخلاق مدار و مشتری مدار هستیم.

 • سرویس دهی سریع داریم یعنی از زمانیکه فرشهایتان را به ما تحویل دهید نهایتا 3روز کاری فرشهایتان را شسته شده و خوب و تمیز و مرتب و باکلاس (بسته بندی شده قالی ها پس از قالیشوئی به صورت لوله شده و داخل کاور تحویل گردد) برمی گردانیم خدمتتان.

 • از بهترین مواد شوینده خارجی و نانو برای شستشو استفاده می کنیم که کمترین آسیب را به بافت فرش شما وارد نیاورده و ضمنا بهترین کیفیت شستشو را به ارمغان بیاوریم.

بهترین قالیشویی در میدان تجریش هستیم

 

فهرست بهترین های قالیشویی تجریش

قالیشویی در تجریش مخصوص فرش های ابریشمی ، ماشینی ، دستباف کرک و پشمی ، گل ابریشم و قالی قدیمی با تعرفه مصوب اتحادیه قالیشویی های تجریش و تثبیت رنگ ؛ با کیفیت و ارزان ترین قالیشویی تجریش ارائه می شود.  همچنین بهترین مدیران مجرب قالیشویی در تمام مناطق شمال تهران و شرق تهران پاسخگوی خانم های خانه دار و مدیران شرکت ها و مدارس و حسینیه ها و مساجد هستند.

بعلاوه 24 ساعته و بصورت آنلاین و با کمترین هزینه می توانیم با هم برای شستشوی فرشتان در تماس باشیم. فرقی هم ندارد کدام نوع از فرش را می خواهید شسته و یا ترمیم کنید. از یک موکت معمولی تا فرش های ابریشمی ، ماشینی و دستبافت کرک و پشمی ، گل ابریشم و قالی عتیقه موزه ای را برایتان می شوریم. البته موضوع تخصصی و حرفه ای ما در مورد انواع فرش ها به جای خود باقیست و ما برای هر قالی روش مناسبی در شستشو به کار می بندیم و منظور ما فقط این است که نگران نباشید ما تمام خدمات قالیشوری و رفوگری که شما بخواهید برایتان 100% تضمینی و با بهترین وضعیت و کیفیت انجام می دهیم.

فهرست بهترین های قالیشویی تجریش

نرخ قالیشویی حوالی میدان تجریش چقدر است؟

زمانیکه ما نزدیکترین قالیشویی محدوده شمال تهران هستیم تمامی خدمات خود را با کیفیتی بسیار عالی و بینقص براساس تعرفه مصوب سالیانه اتحادیه خدمتتان ارائه می‌کنیم. در زیر فهرستی از انواع قیمت قالیشویی تجریش خدمتتان ارائه شده است لطفا ملاحظه بفرمایید و با ما تماس بگیرید: ☎  ۰۹۱۲۱۹۷۹۱۶۳.

نرخ قالیشویی در تهران - قالیشویی ارزان قیمت در تهران

 

قالیشویی خوب در تجریش

قالیشویی در تجریش یکی از خدمات قالی شویی در تهران است که از امروز به بعد بهترین خدمات قالیشوری و رفو و مرمت انواع فرش ماشینی و دستباف را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت روز قالیشویی در تهران به عزیزان تهرانی ساکن محدوده میدان تجریش و نیاوران و شهرک غرب و امامزاده صالح و کوچه های بازار قدیم تجریش در شمال تهران ارائه می دهد و با ما

دیگر نگران شستشو و نظافت و نوسازی فرش خود نیستید!

قالیشویی خوب در تجریش

 

شب عید نوروز بهترین زمان قالیشوری در میدان تجریش

اگر به موضوع زمان مناسب شستشوی فرشهایتان اهمیت می دهید حتما این قسمت از قالی شویی تجریش را مطالعه بفرمایید. خدمتتان عارض هستیم که بهترین زمان قالیشوری برای تمام ایرانیان خواه ساکن تجریش و یا هر منطقه دیگر تهران  زمان پیش از عید نوروز و اواخر زمستان است. البته از مهمترین دلایل نیز باید به موضوع خانه تکانی شب عید و اهمیت بسیار زیاد تمیزی و نظافت منزل برای ایرانیان بر طبق فرهنگ خوبشان در لحظه تحویل سال نو می توان اشاره نمود.

 

بهترین زمان قالیشوری در میدان تجریش

 

چرا قالیشویی تجریش؟

درباره مزایا و ویژگی های قالیشوریی در تهران نزدیک میدان تجریش خدمتتان توضیح دادیم و اکنون از تکرار بیمورد گفته های بالا خودداری می کنیم تا زمان شما را در زمان مطالعه این مقاله کمتر تلف نماییم و فقط به ذکر چند نکته ناگفته مهم اشاره می نماییم:

 1. ما واحد قالیشویی نمونه در سال 1400 از طرف اتحادیه قالیشویان تهران شدیم پس بنابراین روی ما بعنوان بهترین قالیشویی منتخب مردم تهران می توانید حساب ویژه باز کنید.

 2. قالیشویی آنلاین هستیم که دیگر زمان کمتری را برای ثبت سفارش قالیشویی صرف می نمایید و بعلاوه از تخفیف ویژه 25درصدی ما با سفارش آنلاین خود مخصوصا در زمان جشنواره های قالیشویی در تهران بهره مند می گردید.

 3. دفتر ما بسیار به میدان تجریش نزدیک است و بعلاوه با پرسنل خوبی که در واحد حمل و نقل قالیشویی در تهران داریم در کوتاه ترین زمان ممکن جهت کارشناسی فرش شما – بردن و تحویل مجدد آنها در شرایطی بسیار خوب خدمترسان اهالی خوب محدوده میدان تجریش خواهیم بود.

 

قالیشویی مجاز در تجریش